Náš slib

Jako zodpovědný výrobce si potřebujeme ověřit tvůj věk, abychom dodrželi závazek zodpovědnosti našich značek na trhu.

Prosím, vyplň své datum narození:

Vstoupit
Pro další informace o zodpovědné propagaci našich produktů, prosím kliněte na odkaz Marketingový kodex Mars

Zdravý, aktivní životní styl…

Značka SNICKERS® si poradí s vaším hladem, abyste mohli zvládnout,…téměř cokoli. Je to potěšení, které si můžete vychutnávat jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Značku SNICKERS® vlastní společnost Mars Incorporated, přední globální potravinářská společnost. Společnost Mars se věnuje otázkám zdraví a pohody a podporuje zdravý životní styl. Jsme odhodláni jednat zodpovědně a přispívat pozitivně k řešení této problematiky nabídkou řady balení různých velikostí, zlepšováním výživového obsahu našich produktů a poskytováním srozumitelných nutričních informací na obalech. Zároveň zajišťujeme zodpovědnou komunikaci našich produktů, a to díky uplatňování našeho vlastního Marketingového kodexu.

Informace o nutričních hodnotách

GDA neboli DDD znamená doporučená denní dávka. Slouží k lepšímu pochopení, jaké množství dané živiny přijímáte konzumací konkrétního produktu. Společnost Mars chce, abyste o potravinách, které konzumujete, věděli co nejvíce. Právě proto jsou tyto informace snadno k nalezení na přední i zadní straně obalu. Produkty SNICKERS® jsou k dispozici v balení různých velikostí, abyste si mohli vybrat dle svých individuálních potřeb.